Szczęśliwa Kobieta

Inne moje Blogi to: 1. "Kącik dla Czytających" - Blog literacki; 2. "Na cętce źrenicy i w obiektywie" - Blog fotograficzny

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą miłość do zwierząt. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą miłość do zwierząt. Pokaż wszystkie posty

środa, 17 października 2018

Szczęśliwe dzieciństwo pastuszki...


Szczęśliwe dzieciństwo — to też miłość do zwierząt.

Więcej zdjęć w temacie — na blogu "Na cętce źrenicy i w obiektywie".

Autor: Szczęśliwa kobieta o środa, października 17, 2018
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Etykiety: miłość do zwierząt, obraz poparty słowami, pastuszka, skojarzenia słowno-obrazowe, słowa poparte obrazem, Słowno-obrazowe impresje, szczęśliwe dzieciństwo, z życia wzięte, zdjęcia z opisem
Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Halszka zaprasza...

Halszka zaprasza...
Zakończyłam przenoszenie moich postów z usuniętego przez WP bloga, który prowadziłam tam przez 10 lat. Tego bloga prowadzę już na bieżąco, od 21.05.2018 (czasem coś jeszcze ze starych postów dorzucam). Piszę tutaj, w większości, na tematy z życia wzięte. Zamieszczam także wiele zdjęć oraz fragmentów moich tekstów odnoszących się do poruszanych przeze mnie tematów. Prowadzę też drugi blog, fotograficzny - pod nazwą: „Na cętce źrenicy i w obiektywie”. Obecnie zakładam trzeci blog - pod nazwą: „Kącik dla Czytających”. Na nim będę zamieszczać niektóre swoje teksty.

halszka772@freenet.de

Moje zdjęcie
Szczęśliwa kobieta
Wyświetl mój pełny profil

KATEGORIE:

  • Biżuteria ze szlachetnych kamieni-Joylii Design (6)
  • Fußball (6)
  • Rodzinnie (186)
  • Słowno-obrazowe impresje (39)
  • Wspomnienia (46)
  • Wycieczki (33)
  • Zdrowie (32)
  • niby-bajka (3)
  • niezwykłość natury (31)
  • piłka nożna (6)
  • przemyślenia obrazem poparte (26)
  • pół żartem pół serio (34)
  • z życia wzięte (458)

Archiwum bloga

  • ▼  2019 (32)
    • ▼  grudnia (1)
      • O dwóch takich, co ukradli księżyc...
    • ►  września (1)
    • ►  sierpnia (8)
    • ►  lipca (4)
    • ►  czerwca (1)
    • ►  maja (6)
    • ►  kwietnia (3)
    • ►  marca (5)
    • ►  stycznia (3)
  • ►  2018 (485)
    • ►  grudnia (7)
    • ►  listopada (5)
    • ►  października (11)
    • ►  września (16)
    • ►  sierpnia (22)
    • ►  lipca (12)
    • ►  czerwca (10)
    • ►  maja (99)
    • ►  kwietnia (174)
    • ►  marca (67)
    • ►  lutego (57)
    • ►  stycznia (5)
Motyw Rewelacja. Obsługiwane przez usługę Blogger.